Skip to content

Odreagujte se při laserové hře

12 měsíci ago

462 words

Zábava patří mezi základní potřebu, kterou vyhledávají lidi různé věkové kategorie. Bavit se totiž nepřísluší pouze těm nejmenším, ale i dospělým, kteří o patřičnou dávku odreagování stojí možná ještě víc než malé ratolesti. S příliš velkým stresem, který prožíváme v našem zaměstnání nebo osobním životě je nevyhnutelné poprat se tak, že si čas od času dopřejeme zážitek, při kterém se budeme moct s chutí zasmát.
Pokud tedy nevíte, jak naložit s vaším volným časem, ale už teď víte, že ho za žádných okolností nechcete promarnit doma, vydejte se na laser game, která se postará o vaše rozptýlení.

Aztec (14)

Najděte partu lidí, kteří si žádnou hru nenechají ujít

Ta nejlepší zábava se zpravidla odehrává v kruhu lidí, se kterými vám je dobře a o velkou dávku smíchu v jejich přítomnosti není nouze.
Každá hra musí mít hned několik členů, kteří z ní udělají prožitek plný vzpomínek. Ani ta s laserovou zbraní není výjimkou, protože se jí může zúčastnit i větší skupina hráčů. Kolik vás nakonec bude, má souvislost i s výběrem arény, ve které vaši hru odstartujete. V Lazerfun máte na výběr „Labyrint“ a „Aztécké chrámy“ a v každé z nich si rozhodně přijdete na velkou porci adrenalinu a smíchu.
Labyrint je k dispozici všem větším skupinám, protože je svou velikostí prostornější arénou. Velmi lákavé na ní je právě to, že se ocitnete v tmavém prostředí, které bude osvětlené pomocí neonových světel. Aztécké ruiny neboli chrámy jsou naopak přizpůsobené menšímu počtu hráčů a vtáhnou vás do historického prostředí, které bude sahat až do venkovních prostor.

DSC8052

Rozmanitá nabídka her

Abyste se jako hráči mohli pořád vracet a užít si bohatý program, při kterém zažijete dobrodružství, hra s laserovou zbraní vám nabídne až 11 her, které časem můžete vyzkoušet všechny. Řadí se do kategorie začátečníků, pokročilých a skutečných profíků, díky čemu máte příležitost pořád se ve střílení zlepšovat.
Prožijte volný den tak, abyste na něho měli spoustu vzpomínek a i vy se vydejte na místo, kde o akční hru není nouze.