Skip to content

Před usnutím by rozptýlení přišlo vhod

4 roky ago

420 words

Zase jedna pracovní cesta před Vámi. Ve své práci je delší pobyt mimo domov běžnou záležitostí. Jenže, co s večery, které Vás také čekají? Nechtělo by to nějaké pikantní změny, než každý večer uléhat s očima dokořán? Na práci pořád myslet také nemusíte!

Jak by se Vám usínalo, kdybyste byl příjemně unaven, ale pracovní povinnosti by nebyly tím příjemným důvodem k usínání?


láska

Příjemným důvodem by byly privátní erotické služby.

No ano. To je trefa. Nač utrácet za dámskou společnost v kavárně, když výsledek může být tak nejistý. A následky podobného setkání dokonce fatální!

Využít privát s nabídkou služeb od ženy, která ví, co bude následovat, je přece jen nejlepší volba pro dobu před usnutím! Žádné vysvětlování, žádné peníze za pobyt v kavárně, žádné následky! Není snad tento způsob rozptýlení před usínáním ten nejvhodnější? A o večery budete mít postaráno.

Máte možnost privátu v jakémkoliv městě, nebo si erotiku pozvěte do svého soukromého ubytování. To už musíte vědět sám nejlépe. Rozhodně takovou příležitost nezavrhujte hned v prvopočátku. Vždyť se o tom nemusí nikdo dozvědět, pokud máte obavy z prozrazení.

Víte, jak se Vám bude usínat a ráno vstávat vstříc dalším pracovním jednáním? Večer budete naprosto uspokojen a uvolněn od povinností. A ráno se budete probouzet s čistou hlavou. Negativní energie z přepracování a z jednání na pracovních schůzkách zcela přehluší absolutní uvolnění negativní energie. Nezávazné erotické hrátky toto dokážou! Však to musíte vědět nejlépe sám.


model

Víte, okořenit si pracovní cesty pikantnostmi, jako je erotika na privátě, je nejjednodušší způsob, jak nabrat sílu do dalších jednání, ani byste se k něčemu zavazoval. Je to snad ještě lepší, než se objednávat do erotického salonu. I když v obou případech je zajištěna stoprocentní diskrétnost!

Rozhodněte se ale sám.