Skip to content

Úniková hra Hradec Králové

3 roky ago

468 words

Přáli byste si, abyste si mohli zahrát opravdu skvělou a luxusní únikovou hru, která je opravdu skvělá pro všechny, kdo rádi řeší nějaké případy a chtějí zažít dobrodružství. Tohle všechno máme pro vás připravené u nás, takže se stačí objednat a ve skupince lidí k nám přijet a zahrát si. Jak to vlastně funguje? Všechno funguje opravdu jednoduše. Budete zavření do místnosti, ze které se budete muset dostat ven před uplynutím časového úseku, který je různý. Tohle všechno musíte zvládnout tak, že si budete všímat indicií a budete muset řešit rébusy a dávat si věci dohromady. Jedině tak se dostanete ven. Tohle je skvělé pro všechny, který baví řešit záhady.

hra s časem

Třeba ani nevíte, že jste v tomhle dobří a třeba by z vás mohl být dobrý detektiv, ani o tom nevíte. Někdo si naopak myslí, že by v tomhle mohl být dobrý, ale opak je pravdou každopádně je to všechno velice zábavné a slouží to k tomu, abyste se hlavně vy bavily, takže to můžete využít ve skupině po dvou až pěti lidech, tak se domluvte a vyberte si všechno, co budete chtít. Úniková hra Hradec Králové se vám bude moc líbit a určitě se dozvíte spousty nových věcí a budete určitě spokojení ve všem.

velká záhada

Tip na výlet

Pokud chcete někam jet s rodinou, ale nevíte kam, protože jste už všude byli a chtěli byste zkusit něco trochu jiného, než je obvyklý výlet do zoo a podobně. Tohle je naprosto originální, a pokud jste to nikdy nezkusili, tak si to jistě tam užijete na maximum. Musíte se před uplynutím časového limitu dostat ven z místnosti. Je zde na vás připraveno několik překvapení a záhad, které je potřeba vyluštit, teď se ukáže, jestli to chcete takhle udělat nebo ne. Budete jistě velice spokojení ve všech směrech. Rozhodněte se ještě dneska a vyberte si termín, který by se vám hodil, a navštivte nás a budete určitě na maximum spokojení, to si pište. Budete nadšením, to vám garantujeme. Jinak to snad ani nejde. Připojte se i i vy ke všem ostatní našim spokojeným klientům a staňte se i vy jedním z nich.